GALERIE  KONTRAST - Petr a Pavel Spáčilovi

Naše internetová GALERIE KONTRAST je zaměřená na prodej moderního výtvarného umění, s cílem šířit a sdílet krásu, hloubku a barevnost, o které výtvarné umění obohacuje naše životy. Inspirací k jejímu založení bylo dělat především to, co nás baví, naplňuje a přináší nám radost.

V prostředí obrazů a soch se pohybujeme již tři desetiletí a tyto zkušenosti i znalosti rádi uplatňujeme v naší galerii a také chceme šířit dál. Nejen diskusí a dialogem se zákazníky, autory a výtvarníky, ale také i pořádáním výstav pro širší veřejnost.

Naším portfoliem je prodej uměleckých předmětů vytvořených od 2. poloviny 20. století po současnost. Kromě předních a věhlasných výtvarníků bychom rádi sběratelům nabídli i díla dosud méně známých a mladších autorů.

Umělecká díla přijímáme do komisního i aukčního prodeje. V některých případech vykupujeme umělecké předměty i hotově. Nabízíme také spolupráci výtvarníkům všech věkových kategorií.

Vaše nabídky nám, prosím, zasílejte na emailovou adresu uvedenou v kontaktech, nebo volejte.  V neposlední řadě bychom Vám rádi nabídli především kvalitní umění bez pochybností o pravosti, důvěryhodné služby a flexibilitu.